strona główna / oferty pracy / Stivuitorist

Stivuitorist (m/x/k)

lokalizacja: Roeselare
status: Trabalhador
branża: Transport i logistyka
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 13.5 EUR per maand (min.)
14 EUR per maand (max.)
ostatnio zmienione: 05/05/2024
referencje: 191347

opis stanowiska

Pentru o companie moderna din zona Hooglede producatoare de carton ondulat, respectiv ambalaje din carton cautam un motostivuitorist cu experienta!

Twój profil

  • Sunteti responsabil pentru alimentarea masinilor din productie
  • Lucrati cu un stivuitor de 8 tone cu prindere tip clema
  • Aveti experienta ca stivuitorist si detineti si un atestat
  • Experienta intr-o functie asemanatoare constituie un avantaj
  • Vorbiti bine limba Engleza
  • Cunostinte bune de operare PC
  • Sunteti imediat disponibil sa lucrati in 2 - schimburi
  • Sunteti atent la detalii si lucrati calitativ

co możemy Ci zaoferować?

  • Salariu motivant in functie de experienta incepand cu 15 euro brut/ora + bonuri de masa in valoare de 8 euro/zi
  • Instruire interna
  • Posibilitati de avansare
  • Mediu cald si curat

Informacje o firmie

O companie moderna din regiunea Roeselare.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Laura Vainer

Office Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.