strona główna / oferty pracy / Stivuitorist

Stivuitorist (m/x/k)

lokalizacja: Knokke
status: Trabalhador
branża: Transport i logistyka
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 15 EUR per uur (min.)
ostatnio zmienione: 02/05/2024
referencje: 238044

opis stanowiska

Veți fi responsabil pentru încărcarea și descărcarea containerelor cu ajutorul unui transpalet electric și a unui motostivuitor cu lamele frontale.

Twój profil

Sunteți în posesia certificatului de stivuitorist sau aveți experiența necesară.

Vă puteți exprima în olandeză sau engleză.

Flexibilitatea, loialitatea și punctualitatea sunt trei valori care se potrivesc cu personalitatea ta.

Nu vă este teamă să lucrați într-un mediu rece.

Siguranța la locul de muncă este foarte importantă pentru dumneavoastră.

co możemy Ci zaoferować?

Salariu atractiv cu beneficii suplimentare

Opțiunea unui contract permanent după o evaluare pozitivă

Posibilitatea de a evolua

Formare internă

Informacje o firmie

Firma de transport din Zeebrugge

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Laura Vainer

Office Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.