Operator (m/x/k)

lokalizacja: Leuven
status: Trabalhador
branża: /
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 14 EUR per uur (min.)
15 EUR per uur (max.)
ostatnio zmienione: 04/05/2024
referencje: 202019

opis stanowiska

Asigurati functionarea corecta a instalatiilor (contaminare, curele de cantarire,...) si raportati in timp util orice defectiune la serviciul tehnic.

În plus, în calitate de Operator sunteți responsabil pentru executarea și organizarea corectă a comenzilor de producție conform instrucțiunilor specificate: produse, cantități, etichete. Din punct de vedere logistic, asigurați aportul corect de materii prime și produse finite în depozit. Descărcarea mărfurilor primite este, de asemenea, responsabilitatea dumneavoastră.

Acordăm o mare importanță calității! De exemplu, sunteți responsabil pentru livrarea produselor finite de înaltă calitate: ambalare intacte, paleți stivuiți corect, etichetare corectă, ... și asigurați, de asemenea, executarea corectă a colectării probelor și raportarea calității. În cele din urmă, implementarea la timp și corectă a controlului dăunătorilor este o prioritate importantă.

Twój profil

Experiența relevantă într-un mediu de producție este un mare plus

Îți place să lucrezi în echipă și ești flexibil, precis și punctual

Te gândești la rezolvarea problemelor și știi să organizezi bine munca

Experienta cu stivuitoare este un plus

Esti pregătit să lucrezi în 2 până la 3 schimburi în anumite perioade ale anului (sezonul recoltei).

co możemy Ci zaoferować?

Un mediu de lucru unde puteti să vă dezvoltați profesional/

O organizație în care experții noștri sunt centrali

Un loc de muncă responsabil și variat, cu spațiu de inițiativă și oportunități reale de creștere

Pe lângă salariu, poți conta și pe beneficii suplimentare, cum ar fi 12 zile suplimentare de concediu.

Informacje o firmie

Clientul nostru din Landen este lider în semințe agricole și boabe de semințe certificate. Este în strânsă legătură cu companii europene de ameliorare de top, pentru a putea întotdeauna să folosească cel mai bun material genetic pentru semințe si este cel mai important furnizor al agriculturii și horticulturii belgiene.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Loredana Stirbu

Project Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.