strona główna / oferty pracy / Operator productie

Operator productie (m/x/k)

lokalizacja: Aalter
status: Trabalhador
branża: Przemysł i produkcja
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: 2 zmiany
płaca: 16.32 EUR per uur (min.)
16.32 EUR per uur (max.)
ostatnio zmienione: 02/05/2024
referencje: 244480

opis stanowiska

  • Sunteți responsabil pentru întregul proces de producție
  • Operați și controlați mașinile și produsele (în departamentul de imprimare flexografică)
  • Supraveghezi calitatea produselor și efectuezi cu atenție controalele de calitate
  • Păstrați curățenia la locul de muncă

Twój profil

  • Aveți experiență ca operator flexo (procesare mase plastice) și un background tehnic
  • Marcați, ambalați și verificați ambalajele produselor
  • Monitorizați și setați parametrii de funcționare (temperatură, presiune, debit, ...) a mașinilor și instalațiilori
  • Nu vă deranjează să lucrați în 3 schimburi
  • Puteți comunica fluent în limba engleză

co możemy Ci zaoferować?

  • Oportunitatea de a învăța lucruri noi
  • Lucrul într-un mediu plăcut și dinamic
  • Prima de tura si bonuri de masa de € 8/zi
  • Obținerea unui contract permanent după perioada de interimat

Sunteti interesat? Aplicati acum online!

Informacje o firmie

Pentru clientul nostru situat în regiunea Lievegem, specializat în producția de ambalaje din plastic, căutăm un operator flexo.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Loredana Stirbu

Project Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.