strona główna / oferty pracy / Electromecanic

Electromecanic (m/x/k)

lokalizacja: Ieper
status: Trabalhador
branża: Technika i elektryczność
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 16 EUR per maand (min.)
18 EUR per maand (max.)
ostatnio zmienione: 28/04/2024
referencje: 202439

opis stanowiska

In calitate de electromecanic, sunteți responsabil pentru repararea defecțiunilor electrice și mecanice ale mașinilor.

Asigurati intreținerea preventiva și curativa si veți optimizati procesele de producție.

Veti identifica cauzele defectiunilor și veti propune in mod activ soluții pentru a evita defectiunile in viitor.

Twój profil

Doriti sa lucrati ca electromecanic?

  • Aveti o diploma in domeniul  electromecanicii sau echivalent prin experienta
  • Aveti cunostinte foarte bune de electricitate și hidraulică
  • Puteți lucra independent
  • Sunteți dispus să lucrați în sisteme de schimb
  • Poți citi scheme electrice
  • Sunteti rezistent la stres și cautați in mod proactiv soluții

co możemy Ci zaoferować?

Un salariu competitiv

Masina de serviciu

Oportunitati de avansare

Interesat? Aplicati acum online si va programam cat de curand posibil la un interviu!

Informacje o firmie

Firma de outsourcing ce se concentreaza pe realizarea lucrarilor de intretinere.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Laura Vainer

Office Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.