strona główna / oferty pracy / Electromecanic Intretinere / revizie macarale

Electromecanic Intretinere / revizie macarale (m/x/k)

lokalizacja: Knokke
status: Trabalhador
branża: Technika i elektryczność
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 17 EUR per uur (min.)
22 EUR per uur (max.)
ostatnio zmienione: 24/04/2024
referencje: 209478

opis stanowiska

Executarea reparatiilor minore si majore:

  • înlocuiți cablurile electrice de ridicare
  • înlocuiți garniturile de frână și discurile de frână
  • înlocuiți componentele hidraulice
  • piese de instalare și demontare (noi sau recondiționate)
  • reparații minore deteriorări (lipire limitată)

Intervenții

  • Rezolvarea problemelor
  • Erori de citire PLC (principii/programare sau modificări)
  • măsurarea circuitelor electrice/hidraulice

întreținere standard

  • schimbari de ulei
  • inspectii de instalare
  • măsurarea limitată a motoarelor electrice și a actuatoarelor
  • alinierea trenului de rulare / ascensorului
  • conservarea Instalaţiilor de Structuri Metalice
  • elimina coroziunea
  • asistenta constructorilor cu garantie si reparatii
  • asistenta Inspectii periodice

Asistență operațională (ad-hoc):

Oferiți asistență tehnică cu probleme operaționale specifice

Twój profil

  • diploma de electrician sau electromecanic
  • experiență practică în electricitate, electronică, hidraulică și/sau PLC
  • nu ți-e frică de înălțimi
  • atitudine proactivă: motivat și dispus să învețe
  • respectați măsurile de securitate aplicabile terminalului.
  • munca în schimburi sau lucrul în weekend nu reprezintă o problemă

co możemy Ci zaoferować?

  • Salariu in functie de cunostinte si experienta
  • Muncă variată într-o companie de renume.
  • Opțiunea unui contract direct după o evaluare pozitivă

Ești interesat?

Aplica online!

Informacje o firmie

Companie din zona portuară care activează în depozitarea, transbordarea și manipularea mărfurilor.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Laura Vainer

Office Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.