acasă / Oferte de muncă / STIVUITORIST FRONTAL

STIVUITORIST FRONTAL (m/x/f)

locație: Roeselare
statut: Muncitor
domeniu: Transport si logistica
contract: Interim cu optiune de contract direct
program: Cu normă intreaga zi
salariu: 14.5 EUR per uur (min.)
16 EUR per uur (max.)
ultima modificare: 05/05/2024
referință: 202491

descrierea funcției

Dupa perioada de pregatire interna, primiti o gama foarte variată de sarcini:

aduceti cutiile si octabinele in depozitul pentru legumele furnizate si produse

scoateti cutiile și octabinele pentru a fi folosite la sectia de amestec / ambalaj sau pentru expeditie

depozitati si scoateti corect cutiile din si in congelatoarele de la stocaj

profilul tău

Vorbiti franceza si / sau engleza

Lucrati corect si acordati o atentie deosebita detaliilor

Ordinea, curatenia si igiena sunt foarte importante

Respectati procedurile in vigoare

Aveti un mare simt al responsabilitatii

Puteti lucra cu un sistem de scanare

Sunteti flexibil

Experienta in sectorul alimentar reprezinta un avantaj

ce-ți putem oferi?

Va puteti baza pe o gama variata de sarcini

Un loc de munca stabil, intr-un sector foarte dinamic si rezistent la crize

Compania este usor accesibila

Veti lucra intr-o companie in plina tranzitie care acorda profesionalismului o importanta deosebita

Se oferta posibilitati de a evolua intern

Informații companie

Pentru o firma din Ardooie din domeniul alimentar cautam stivuitoristi cu experienta cu stivuitor frontal.

Let's Work o agenție privată acreditată pe piața muncii pentru intermediere în Regiunea Flamandă și Valona sub numărul VG. 45/BU, în Regiunea Bruxelles Capitală sub numărul: 00015-405-20130404
La Let's Work, recunoaștem valoarea unică a fiecărei persoane, indiferent de sex sau origine, și ne angajăm să creăm un mediu de lucru incluziv. Ne concentrăm pe recunoașterea și punerea in valoare a talentelor și calităților individuale.

contactează

te rugăm completează datele tale aici, pentru a te putea contacta cât mai repede.

sunt de acord cu condițiile de confidențialitate- și de utilizare ale let's work

Nu ai găsit jobul potrivit încă, dar ești pregătit pentru un nou capitol? Spune-ne cine ești și ce cauți. Te vom contacta în 24 de ore. Următorul pas în cariera ta? El începe aici.