acasă / Oferte de muncă / Muncitor reparatii auto minore

Muncitor reparatii auto minore (m/x/f)

locație: Knokke
statut: Muncitor
domeniu: Metal și mecanică
contract: Interim cu optiune de contract direct
program: Cu normă intreaga zi
salariu: 15.83 EUR per uur (min.)
15.83 EUR per uur (max.)
ultima modificare: 20/04/2024
referință: 258769

descrierea funcției

Ești pasionat de mașini și iti place sa executi mici reparatii ce tin de caroserie? Atunci citește repede acest anunț!

Pentru o companie din portul Zeebrugge, Let's Work International caută muncitori care să execute reparatii auto minore.

Atribuțiile tale vor include următoarele:

  • Ca parte a unei echipe, vei contribui la asigurarea reparării mașinilor noi.
  • Repararea avariilor minore, zgarieturilor sau petelor aparute in urma transportului.
  • Folosirea masinii de lustruit/ polisat.
  • Pulverizarea vopselei cu ajutorul pistolului.

profilul tău

Ce așteaptă clientul nostru de la tine?

  • Ai o minima experienta in repararea caroseriilor auto.
  • Deții permis de conducere categoria B.
  • Lucrezi bine în echipă.
  • Vorbești limba engleză.

ce-ți putem oferi?

Ce primești?

  • Formare internă.
  • Salariu atractiv.
  • Program de lucru de zi.
  • Tichete de masă în valoare de 6,70 EUR.
  • Un mediu de lucru dinamic.

Te interesează? Aplică acum!

Informații companie

Veți lucra în cadrul unei companii renumite din industria portuară, specializată în livrarea la nivel mondial de mărfuri roll-on/roll-off. Siguranța și inovația sunt prioritatea noastră numărul unu, astfel încât să vă puteți îndeplini munca în cele mai bune condiții. Este o companie „orientata catre oameni” în care oamenii lor sunt esențiali și li se oferă toate oportunitățile de a-și dezvolta o carieră de succes.

Let's Work o agenție privată acreditată pe piața muncii pentru intermediere în Regiunea Flamandă și Valona sub numărul VG. 45/BU, în Regiunea Bruxelles Capitală sub numărul: 00015-405-20130404
La Let's Work, recunoaștem valoarea unică a fiecărei persoane, indiferent de sex sau origine, și ne angajăm să creăm un mediu de lucru incluziv. Ne concentrăm pe recunoașterea și punerea in valoare a talentelor și calităților individuale.

contactează

te rugăm completează datele tale aici, pentru a te putea contacta cât mai repede.

sunt de acord cu condițiile de confidențialitate- și de utilizare ale let's work

Nu ai găsit jobul potrivit încă, dar ești pregătit pentru un nou capitol? Spune-ne cine ești și ce cauți. Te vom contacta în 24 de ore. Următorul pas în cariera ta? El începe aici.