acasă / Oferte de muncă / Lucrator in ambalaj - cereale

Lucrator in ambalaj - cereale (m/x/f)

locație: Roeselare
statut: Muncitor
domeniu: Industrie si productie
contract: Interim cu optiune de contract direct
program: Cu normă intreaga zi
salariu: 14.7 EUR per uur (min.)
14.7 EUR per uur (max.)
ultima modificare: 30/04/2024
referință: 160648

descrierea funcției

Pentru o companie din zona Roeselare cautam lucratori in ambalaj/productie in 2- schimburi sau permanent de noapte!

Responsabilitati:

- pregatirea si ambalarea produselor in pungi si cutii de carton

- pregatirea masinii din ambalaj si asistarea operatorilor

- controlare foliei, etichetei, cartonului, lipiciului folosit etc.

- controlul calitatii

- rezolvarea problemelor tehnice minore

- respectarea regulilor de iginea si calitate

- raportarea problemelor la operatori sau responsabili

profilul tău

- Sunteti motivat sa lucrati si aveti experienta in productie/ambalaj

- Puteti lucra atat independent cat si in echipa

- Sunteti dispus sa lucrati in 2- schimburi sau permanent de noapte

- Aveti cunostinte de limba Olandeza

- Sunteti imediat disponibil sa lucrati

ce-ți putem oferi?

Se ofera loc de munca stabil

O companie unde comunicarea este foarte importanta

Instruire interna

Mediu de lucru cald, curat

Salariu motivant peste 14,50€ + prima de schimb 0,58€

Contract direct cu angajatorul dupa perioada de interim

Informații companie

O companie moderna, internationala din zona Roeselare activa in domeniul alimentar, producatoare de diferite tipuri de cereale.

Let's Work o agenție privată acreditată pe piața muncii pentru intermediere în Regiunea Flamandă și Valona sub numărul VG. 45/BU, în Regiunea Bruxelles Capitală sub numărul: 00015-405-20130404
La Let's Work, recunoaștem valoarea unică a fiecărei persoane, indiferent de sex sau origine, și ne angajăm să creăm un mediu de lucru incluziv. Ne concentrăm pe recunoașterea și punerea in valoare a talentelor și calităților individuale.

contactează

Laura Vainer

Office Manager

te rugăm completează datele tale aici, pentru a te putea contacta cât mai repede.

sunt de acord cu condițiile de confidențialitate- și de utilizare ale let's work

Nu ai găsit jobul potrivit încă, dar ești pregătit pentru un nou capitol? Spune-ne cine ești și ce cauți. Te vom contacta în 24 de ore. Următorul pas în cariera ta? El începe aici.