página principal / empregos / Controlor de calitate (Pre Delivery Inspection)
regressar à descrição geral

Controlor de calitate (Pre Delivery Inspection) (m/x/f)

localização: Knokke
estatuto: Pracownik
domínio: Metal e mecânica
contrato: Trabalho temporário com opção de trabalho fixo
calendário: Tempo total
salário: 15.83 EUR per uur (min.)
15.83 EUR per uur (max.)
última modificação: 01/05/2024
referência: 258770

descrição do cargo

Ești pasionat de mașini și poți lucra în ture? Atunci citește repede acest anunț!

Pentru o companie din portul Zeebrugge, Let's Work International caută controlori calitate care să inspecteze autovehiculele înaintea livrării.

Atribuțiile tale vor include următoarele:

  • Pregătirea mașinilor noi în vederea livrării către garaj și/sau client.
  • Efectuarea controlului vizual al mașinilor și  descoperirea eventualelor defecte.
  • Mutarea mașinilor din curte în atelier și invers.
  • Configurarea sistemelor de navigație și de bord specifice țărilor de destinație.

o seu perfil

Ce așteaptă clientul nostru de la tine?

  • Iți place să lucrezi cu calculatorul.
  • Ești dispus să lucrezi în schimburi.
  • Deții permis de conducere categoria B.
  • Lucrezi bine în echipă.
  • Vorbești limba engleză.

o que lhe podemos oferecer?

Ce primești?

  • Formare internă.
  • Salariu atractiv.
  • Bonusuri de tură: 5% pentru tura de dimineață și 10% pentru tura de dupa amiaza.
  • Tichete de masă în valoare de 6,70 EUR/ zi.
  • Un mediu de lucru dinamic.

Te interesează? Aplică acum!

Informação da empresa

Veți lucra în cadrul unei companii renumite din industria portuară, specializată în livrarea la nivel mondial de mărfuri roll-on/roll-off. Siguranța și inovația sunt prioritatea noastră numărul unu, astfel încât să vă puteți îndeplini munca în cele mai bune condiții. Este o companie „orientata catre oameni” în care oamenii lor sunt esențiali și li se oferă toate oportunitățile de a-și dezvolta o carieră de succes.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
Na Let's Work reconhecemos o valor único de cada pessoa, independentemente do seu género ou origem, e estamos comprometidos com um ambiente de trabalho inclusivo. Nosso foco é reconhecer, valorizar talentos e qualidades individuais.
candidate-se agora

contacto

Laura Vainer

Office Manager

preencha o formulário para podermos contactá-lo com a maior brevidade possível.

concordo com os termos de privacidade e com os termos e condições da Let's Work.

apresente uma candidatura espontânea

Venha trabalhar na Let's Work e ajude os nossos candidatos a encontrar um emprego de sonho e os nossos clientes a encontrar um grande talento.