strona główna / oferty pracy / Warehouseman

Warehouseman (m/x/k)

lokalizacja: Waregem
status: Trabalhador
branża: Transport i logistyka
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 15.5 EUR per uur (min.)
15.5 EUR per uur (max.)
ostatnio zmienione: 06/05/2024
referencje: 203086

opis stanowiska

For a company in the West Vlaanderen region we are looking for workers with technical knowledge, motivated to work in the warehouse.

  • you are responsible for operating the automated robots and the packaging line in the loading warehouse.
  • you are responsible for measuring, counting different products, filling in the technical files, controlling the parts (measuring with caliper or multimeter)
  • you support the department in picking and preparing the goods for shipment.

Twój profil

  • you have technical skills
  • you can work with small pieces very precisely
  • knowledge of the English language is an advantage
  • you are willing to work during the day
  • you have your own car

co możemy Ci zaoferować?

  • we offers you a stable position with the chance of permanent employment after a successful interim period.
  • you will be joining a growing company.
  • we offer you a challenging job with an interesting training path.
  • you can count on a nice salary according to experience and knowledge.

Interested? Apply now online!

Informacje o firmie

A company that provide spare parts for various equipment.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Laura Vainer

Office Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.