strona główna / oferty pracy / Tehnician de mentenanta

Tehnician de mentenanta (m/x/k)

lokalizacja: Boom
status: Trabalhador
branża: Technika i elektryczność
umowa: Tymczasowa praca
harmonogram: /
płaca: 16 EUR per uur (min.)
18 EUR per uur (max.)
ostatnio zmienione: 02/05/2024
referencje: 244468

opis stanowiska

Analizarea defecțiunilor mecanice, electrice sau tehnice de control.

*Efectuarea de întreținere minoră a mașinilor: lucrarea constă, printre altele, în asamblarea/dezasamblarea, verificarea și ungerea pieselor de uzură.

*Inspecția instalațiilor legate de clădire, cum ar fi sistemele de alarmă de incendiu și instalațiile de răcire. *Raportarea defecțiunilor către furnizori, precum și îndrumarea și asistarea acestora când vin pentru service.

*Înregistrarea defecțiunilor și comandarea pieselor tehnice, gestionarea stocurilor.

Activitățile vor fi foarte diverse.

Veți lucra in ture împreună cu un coleg - inclusiv ture de seară și de weekend - în practică veți lucra adesea independent.

Prin urmare, este important să fiți capabil să prioritizați, să planificați și să organizați activitățile de lucru. De asemenea, trebuie să fiti capabil să lucrati independent, să ai bune abilități de comunicare și să fii capabil și dispus să iei inițiativă.

Twój profil

Calificare/Formare relevantă în direcția de mecanic de intretinere (mecanic auto / tehnician service).

Experiență ca inginer complet în depanare și întreținere.

Experienta in inginerie mecanica si electrica.

Nivel foarte bun al limbii engleze, scris și vorbit.

Experienta in industria produselor proaspete reprezinta un avantaj.

Disponibilitate de a lucra în ture, inclusiv în weekend.

co możemy Ci zaoferować?

Salariu competitiv

Oportunități excelente de dezvoltare profesionala

Veți face parte dintr-o companie aflata în expansiune

O atmosferă placuta de lucru într-o companie cu atmosfera de lucru informala

Informacje o firmie

Clientul noastru din zona Boom/Belgia se ocupa cu ambalarea, depozitarea produselor proaspete, avand si o facilitate de coacere a bananelor.

Toate produsele sunt livrate la Delhaize DC din Zellik, unde are loc distribuția ulterioară. Expertiza în managementul sustenabil al lanțului de aprovizionare ii face partener nu numai pentru Delhaize, ci și pentru rețeaua lor de furnizori. Clientul nostru este lider global de piață în depozitarea de legume și fructe proaspete, congelate/preparate, flori și plante, avand, de asemenea, o sucursală în Olanda care aprovizionează lantul de magazine Albert Heijn și o sucursală în Cehia.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Loredana Stirbu

Project Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.