strona główna / oferty pracy / Technical operator - 2 shifts

Technical operator - 2 shifts (m/x/k)

lokalizacja: Roeselare
status: Trabalhador
branża: Przemysł i produkcja
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: 2 zmiany
płaca: /
ostatnio zmienione: 20/04/2024
referencje: 247396

opis stanowiska

For our client, we are looking for a technical operator.

What are your tasks?

  • You move and unload big bags using the forklift truck
  • You fill the feed funnels using a crane
  • You are responsable for taking samples and correct registration
  • You carry out inspection rounds in the work area and perform executive checks via screens
  • Correct adjustment of the parameters
  • After training, you have to solve minor technical malfunctions
  • You make inspection tours of the workplace and make final checks via screens
  • Pro-active thinking

Twój profil

  • You kan work with a PC
  • You are eager to learn
  • You are in the possession of a valid forklift certificate and/or have sufficient experience
  • You kan work in a 2-shift system
  • You speak fluent Dutch and/or English

co możemy Ci zaoferować?

What does the company offer?

    • A very varied job full of responsibilities
    • You will receive a competitive salary package
    • There are regularly many after-work and/or other fun activities organised

    Interested? Apply now online!

    Informacje o firmie

    Our client is one of Europe’s leading provider of mobile filtration solutions.The mission of the company is to protect the planet.

    Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
    W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

    kontakt

    Laura Vainer

    Office Manager

    wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

    akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

    Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.