Packer (m/x/k)

lokalizacja: /
status: Trabalhador
branża: Przemysł i produkcja
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 15.9 EUR per uur (min.)
15.9 EUR per uur (max.)
ostatnio zmienione: 14/05/2024
referencje: 245368

opis stanowiska

Key Responsibilities:
  • Efficiently pack sausages and salami into designated packaging following quality and safety guidelines.
  • Perform visual inspections to maintain product quality.
  • Maintain a clean and organized work area.
  • Assist in the labeling process.
  • Follow all safety protocols and company policies.

Twój profil

  • No prior experience necessary, we will provide training.
  • Ability to work in a fast-paced environment.
  • Attention to detail and commitment to product quality.
  • Willingness to adhere to safety and hygiene standards.
  • Good communication in English, Dutch or Romanian

co możemy Ci zaoferować?

  • Competitive salary 15,90euro/hour
  • Opportunities for career growth within the company
  • Friendly and supportive work environment
  • Day shift from 6:00 to 15:00
  • Daily meal vouchers for 5 euro

If you are enthusiastic about joining the team please send your resume

Informacje o firmie

Are you looking for an exciting opportunity to be a part of a dynamic team in the food industry?

We are seeking a reliable and motivated individual to join the team in a sausage factory as a Packer.

As a Packer, you will play a crucial role in ensuring the products are packaged efficiently and meet the highest quality standards.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Loredana Stirbu

Project Manager
089 75 31 64
international.limburg@letswork.be
Stationsstraat 57
3600 Genk

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.