strona główna / oferty pracy / Operator CNC masina de indoit

Operator CNC masina de indoit (m/x/k)

lokalizacja: Roeselare
status: Trabalhador
branża: Metal i mechanika
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 17 EUR per uur (min.)
18 EUR per uur (max.)
ostatnio zmienione: 28/04/2024
referencje: 202433

opis stanowiska

  • Sunteți responsabil pentru configurarea și operarea mașinii de indoit LVD.
  • Alegeți cuțitele potrivite + matrițele.
  • Pliati piesele conform desenelor.
  • Verificati piesele dupa indoire

Twój profil

  • Se cere experienta de min 2 ani
  • Vorbiti bine engleza.
  • Sunteți disponibil imediat
  • Lucrati cu precizie si sunteti orientat spre calitate.
  • Puteti lucra atat independent, cat și in echipa.

co możemy Ci zaoferować?

  • Salariul incepe cu 17.00 € brut/ora (in functie de experienta)
  • Tichete de masă de 5,09 €
  • 12 zile de concediu in plus
  • Posibilitatea de a lucra ore suplimentare
  • Munca de zi
  • Opțiune de contract fix ​​dupa perioada intermediara pozitiva

Sunteti interesat? Aplicati online!

Informacje o firmie

O firma din regiunea Roeselare ce detine utilaje moderne si de inalta performanta.

Lucrul poate fi realizat foarte rapid cu un risc minim de erori, deoarece fisierele 3D ale clientului sunt procesate complet automat, fara interventie umana, iar programele de taiere și indoire sunt generate automat .

Firma este specializata in taierea și indoirea cu laser a pieselor complexe, matrițe de turnare, jgheaburi si alte articole la care se lucreaza cu precizie.

Deoarece firma detine masini de taiat și pliat cu capacități diferite, cu sau fara sistem de incarcare, selectam acele mașini care va produc comenzile la cel mai bun raport preț/calitate. Acest lucru se aplica prototipurilor, lucrarilor pe bucata și serii mari.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.