strona główna / oferty pracy / Operator - productie de covoare

Operator - productie de covoare (m/x/k)

lokalizacja: Roeselare
status: Trabalhador
branża: Przemysł i produkcja
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 13 EUR per uur (min.)
14 EUR per uur (max.)
ostatnio zmienione: 04/05/2024
referencje: 99971

opis stanowiska

Let's Work cauta operatori pentru masini de tufting pentru o fabrica moderna, producatoare de covoare din zona Kortrijk.

Sunteti responsabil pentru:

- pregatirea, instalarea si supravegherea masinilor din productie (masina de tufting)

- aprovizionarea masinilor, inclusiv pragatirea si plasarea bobinelor si legarea firelor in cazul unei defectiuni

- controlul calitatii

- intretinerea masinilor, inclusiv reparatii minore

Twój profil

Aveti experienta stabila in productie si sunteti dornic sa invatati lucruri noi

Aveti afinitati tehnice

Vorbiti bine limba Engleza sau Olandeza

Sunteti flexibil si puteti lucra in 2 schimburi sau permanent de noapte

Invatati repede si va adaptati usor la locul de munca

co możemy Ci zaoferować?

Se ofera un job variat, stabil, cu optiunea de contract direct cu angajatorul dupa perioada de interim

Formare la locul de munca

Atmosfera placuta, mediu de lucru cald

Salariu in functie de experienta + bonuri de masa de 8€ + spor de tura

Informacje o firmie

Clientul nostru este o companie belgiana specializata in productia de covoare personalizate de inalta calitate!

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Laura Vainer

Office Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.