strona główna / oferty pracy / HVAC technician

HVAC technician (m/x/k)

lokalizacja: Eeklo
status: Trabalhador
branża: Budownictwo i drewno
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: /
ostatnio zmienione: 20/04/2024
referencje: 258404

opis stanowiska

As a HVAC fitter, you will mainly be responsible for the following tasks:

  • you will assist your colleague in installing and repairing HVAC installations in new construction and renovation projects
  • You install central heating, heat pumps, sanitary installations, etc.
  • you start daily at 7.30 am on site
  • you work mainly in the region of West and East Flanders

Twój profil

You profile

  • you have a good knowledge of sanitary or electrical installations
  • experience is a plus, but not a requirement
  • willingness to learn and grow in HVAC techniques
  • You speak well English or/and Dutch
  • because you travel with the company van you must have a driving licence B
  • You like teamwork

co możemy Ci zaoferować?

Offer

  • salary according to the standards of the construction sector
  • day work
  • 20 days of holiday scheduled during construction leave
  • in addition, 12 extra days off (ADV)
  • a company van to move around in
  • attractive working hours with the possibility of overtime
  • the chance to learn a lot
  • the company offers you the chance to start as an assistant fitter to grow into a full fitter
  • a permanent contract after a positive evaluation

Does it sound good? Apply now and we contact you back immediately!

Informacje o firmie

For a small-sized company in Maldegem offering energy-saving applications in heating and solar systems, we are looking for a helper HVAC technician .

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Codrina Vasilache

Office Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.