strona główna / oferty pracy / HVAC installer

HVAC installer (m/x/k)

lokalizacja: /
status: Trabalhador
branża: Budownictwo i drewno
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 16.84 EUR per maand (min.)
19 EUR per maand (max.)
ostatnio zmienione: 02/05/2024
referencje: 201190

opis stanowiska

  • You work in duo. You assist in installing boilers, radiators, sanitary appliances
  • You help to assemble connections
  • You support in multitude of tasks depending on the project. This ranges from laying pipes, cutting and sawing,..

Twój profil

  • You have a diploma or a first experience in plumbing or heating
  • You can work well in a team
  • You respect the strict safety standards and always remain attentive
  • You would like to contribute to a good atmosphere at our family business
  • You speak good English and have a driver's license

co możemy Ci zaoferować?

  • A permanent contract after an interim period
  • 40 hours working week
  • A good guidance
  • The opportunity to grow and develop yourself in a company that is the market leader in its sector

Informacje o firmie

The company is a family business specialized in electricity, sanitary, HVAC,... The company is spread throughout Belgium but you will work in Turnhout and Antwerpen region. As a family of 900 employees, they work from the same mission, values and quality guarantee.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Loredana Stirbu

Project Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.