strona główna / oferty pracy / Electrician

Electrician (m/x/k)

lokalizacja: /
status: Trabalhador
branża: Technika i elektryczność
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 15 EUR per uur (min.)
17.5 EUR per uur (max.)
ostatnio zmienione: 02/05/2024
referencje: 245787

opis stanowiska

  • Asamblarea panourilor electrice
  • Conectarea tablourilor electrice si a echipamentelor
  • Montarea de paturi de cabluri electrice si a tubajului PVC
  • Intinderea cablurilor electrice pe paturi de cabluri

Twój profil

  • Experienta pe instalatii electrice industriale in constructii de min 3 ani
  • Interpretarea unui plan electric
  • Cunostinte bune in conectarea panourilor electrice
  • Experienta pe parte de conexiuni PLC este un mare avantaj
  • Studii de specialitate cu diploma obtinuta
  • Permis de conducere B
  • Comunicare fluenta in Engleza sau Franceza

co możemy Ci zaoferować?

  • Lucru intr-o companie stabila si in plina expansiune
  • Program de lucru de 8 ore , se pot lucra si ore suplimentare daca este necesar
  • Salarizare competitiva incepand cu 15.5€/ora
  • Posibilitatea obtinerii contractului nedeterminat dupa perioada de interim

Informacje o firmie

Pentru o companie in plina expansiune , locata in Gijzegem si care are ca activitate pricipala montarea de sisteme de aerisire si ventilatie , suntem in cautare de electricieni

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Codrina Vasilache

Office Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.