Cofrajor (m/x/k)

lokalizacja: Roeselare
status: Trabalhador
branża: Budownictwo i drewno
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 16 EUR per uur (min.)
17 EUR per uur (max.)
ostatnio zmienione: 28/04/2024
referencje: 202428

opis stanowiska

Cofraje, cofraje tradiționale si cofraje de sistem

Cele mai importante sarcini:

✓ Efectuați sarcinile în condiții de siguranță, conștient de mediu și calitativ.

✓ Citiți planuri și desene de lucru

✓ Lemnarea cofrajelor tradiționale, montarea și asamblare acestora

✓ Amplasarea cofrajelor prefabricate

✓ Prelucrati rosturile de dilatatie si a altor rosturi in cofraj

✓ Impletituri de Fier

✓ Turnarea betonului

✓ Indepartarea cofrajele

✓ Constructia conductelor de canalizare și a fantanilor de apa pluviala

Twój profil

▪ Studii in domeniul constructiilor sau echivalent prin experienta

▪ Certificat VCA

▪ Atentie la siguranta - calitate - mediu

▪ Lucru in echipa

▪ Comunicativ

▪ Practic

▪ Raportati orice problema sefului de echipa

Responsabilitati:

▪ Lucrati in conditii de siguranta.

▪ Aplicati masurile de siguranța și de mediu (Lucrări la inaltime, Pericol de cadere, Zgomot, Praf)

▪ Raportați imediat urmatoarele situatii: primul ajutor, incidente, accidente de muncă, situații nesigure

▪ Nu efectuați sarcini fara autorizație. ( de exemplu brevet Manitou )

▪ Purtarea echipamentului personal de protectie (EIP)

Important de respectati urmatoarele:

▪ Incetati activitatiule pe santier in contextul unui risc grav

▪ Efectuati lucrarile numai daca pot fi efectuate in condiţii de siguranţa si respectand mediul inconjurator.

▪ Separati echipamentele de lucru defecte.

co możemy Ci zaoferować?

▪ Training amanuntit

▪ Salariu motivant in functie de cunostinte si experienta - incepand cu 16.00 euro brut/ora

▪ Alte beneficii: bonuri de masa, mobilitate, echipament necesar...

Interesat? Aplicati acum online!

Informacje o firmie

O firma de constructii din regiunea Roeselare.

Santierele sunt in mai multe regiuni ale Belgiei sau in Nordul Frantei.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.