strona główna / oferty pracy / Chemical Project Engineer

Chemical Project Engineer (m/x/k)

lokalizacja: /
status: Escriturário
branża: Inżynieria
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 3000 EUR per maand (min.)
4000 EUR per maand (max.)
ostatnio zmienione: 28/04/2024
referencje: 221065

opis stanowiska

You will have to calculate, design, specify, purchase and install new production installations.

Twój profil

You are a master in Chemical Engineering, preferably with specialization in chemical process technology.

You have at least 3 years of relevant project experience in thermal and/ or chemical processes within a manufacturing environnement.

You have experience with process flow diagrams and component design.

You are familiar with safety studies.

You can speak and write fluently in English.

co możemy Ci zaoferować?

The opportunity to grow personally and professionnaly through relevant training.

A fair, qualitative salary package with many extra- legal benefits.

Informacje o firmie

One of Europe’s leading provider of mobile filtration solutions

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Laura Vainer

Office Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.