Carosier (m/x/k)

lokalizacja: /
status: Trabalhador
branża: Metal i mechanika
umowa: Tymczasowa praca
harmonogram: Pełny etat
płaca: 17 EUR per maand (min.)
ostatnio zmienione: 06/05/2024
referencje: 203050

opis stanowiska

Detineti cunostinte si experienta in netezirea suprafetelor si indreptarea indoiturilor

Restaurati aluminiul

Efectuati lucrari de pregatire pentru vopsire

Demontati si montati

Lucrati cu acuratete si in mod independent

Abilitatea de a indeparta denturile fara vopsire reprezinta un plus

Twój profil

Aveti deja cativa ani de experienta ca preparator/carosier

Indrazniti sa va asumati responsabilitatea

Sunteti flexibil, motivat si va place sa lucrati in echipa

Stabiliti standarde inalte pentru propria dvs. performanta si calitatea prestata

co możemy Ci zaoferować?

Un program de formare intern adaptat

Un loc de munca provocator intr-un mediu de lucru stabil intr-o organizatie in crestere

Atmosfera placuta de lucru

Un salariu competitiv, conform experientei

Informacje o firmie

Clientul nostru este lider incontestabil de piata in regiunea Flandra de Sud-Vest  si ofera o gama larga de produse  ale grupului VW (Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda si vehicule utilitare Volkswagen). Compania completeaza acest lucru cu o gama extinsa si de inalta calitate de masini second-hand si cu cel mai modern serviciu de reparatii caroserii

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.