strona główna / oferty pracy / Ambalatori

Ambalatori (m/x/k)

lokalizacja: /
status: Trabalhador
branża: Przemysł i produkcja
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 15.9 EUR per uur (min.)
15.9 EUR per uur (max.)
ostatnio zmienione: 20/04/2024
referencje: 251456

opis stanowiska

Responsabilități:

  • vei ambala și eticheta mezelurile cu atenție, astfel încât să respecte standardele stricte de calitate.
  • vei verifica și sorta produsele pentru a asigura eliminarea defectelor.
  • siguranța și igiena alimentară sunt o prioritate, și vei contribui la menținerea acestora.
  • vei face parte din echipa de producție.

Twój profil

Cerințe:

  • ești atent la detalii
  • lucrezi bine în echipă
  • respecți standardele de igienă și siguranță alimentară
  • esti punctual
  • nu este necesară experiență anterioară, dar dacă ai lucrat în industria alimentară sau ai experiență în ambalare, este un avantaj

co możemy Ci zaoferować?

Beneficii:

  • oferim un pachet salarial competitiv
  • există oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei
  • vei lucra într-un mediu curat și sigur.
  • program de lucru de luni pana vineri de la 6:00 la 15:00
  • te evidențiezi prin performanțe excelente, poți beneficia de beneficii suplimentare.
  • posibilitate de contract permanent dupa perioada de interim

Interesat? Contacteaza-ne acum

Informacje o firmie

Suntem în căutarea unor oameni grozavi care să se alăture echipei de ambalare a clientului nostru, o fabrica de mezeluri din Hasselt.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Loredana Stirbu

Project Manager
089 75 31 64
international.limburg@letswork.be
Stationsstraat 57
3600 Genk

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.