home / jobs / Cofrajor
back to overview

Cofrajor (f/x/m)

location: Roeselare
statute: Worker
domain: Construction and timber
contract: Interim job with fixed work option
schedule: Full-time
salary: 16 EUR per uur (min.)
17 EUR per uur (max.)
last modified: 26/04/2024
reference: 202428

function description

Cofraje, cofraje tradiționale si cofraje de sistem

Cele mai importante sarcini:

✓ Efectuați sarcinile în condiții de siguranță, conștient de mediu și calitativ.

✓ Citiți planuri și desene de lucru

✓ Lemnarea cofrajelor tradiționale, montarea și asamblare acestora

✓ Amplasarea cofrajelor prefabricate

✓ Prelucrati rosturile de dilatatie si a altor rosturi in cofraj

✓ Impletituri de Fier

✓ Turnarea betonului

✓ Indepartarea cofrajele

✓ Constructia conductelor de canalizare și a fantanilor de apa pluviala

your profile

▪ Studii in domeniul constructiilor sau echivalent prin experienta

▪ Certificat VCA

▪ Atentie la siguranta - calitate - mediu

▪ Lucru in echipa

▪ Comunicativ

▪ Practic

▪ Raportati orice problema sefului de echipa

Responsabilitati:

▪ Lucrati in conditii de siguranta.

▪ Aplicati masurile de siguranța și de mediu (Lucrări la inaltime, Pericol de cadere, Zgomot, Praf)

▪ Raportați imediat urmatoarele situatii: primul ajutor, incidente, accidente de muncă, situații nesigure

▪ Nu efectuați sarcini fara autorizație. ( de exemplu brevet Manitou )

▪ Purtarea echipamentului personal de protectie (EIP)

Important de respectati urmatoarele:

▪ Incetati activitatiule pe santier in contextul unui risc grav

▪ Efectuati lucrarile numai daca pot fi efectuate in condiţii de siguranţa si respectand mediul inconjurator.

▪ Separati echipamentele de lucru defecte.

what can we offer you?

▪ Training amanuntit

▪ Salariu motivant in functie de cunostinte si experienta - incepand cu 16.00 euro brut/ora

▪ Alte beneficii: bonuri de masa, mobilitate, echipament necesar...

Interesat? Aplicati acum online!

Company information

O firma de constructii din regiunea Roeselare.

Santierele sunt in mai multe regiuni ale Belgiei sau in Nordul Frantei.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
At Let's Work, we recognise the unique value of every person, regardless of gender or background, and we are committed to an inclusive work environment. Our focus is on recognizing and valuing individual talents and qualities.

contact

Office Manager
051 74 43 06
send a whatsapp
international@letswork.be
Sint-Michielsstraat 34
8800 Roeselare

please fill in the form so we can contact you as fast as possible.

i agree to the privacy and terms and conditions of let's work.

Apply now spontaneously and together we will look for your dream job. Natibus et optae et hillabo rehenihic te simu. Natibus et optae et hillabo rehenihic te simu. Natibus et optae et hillabo rehenihic te simu.