strona główna / oferty pracy / Technical operator

Technical operator (m/x/k)

lokalizacja: Roeselare
status: Trabalhador
branża: Przemysł i produkcja
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: 2 zmiany
płaca: 17 EUR per uur (min.)
17.3 EUR per uur (max.)
ostatnio zmienione: 15/04/2024
referencje: 184662

opis stanowiska

  • you are responsible for more processes (cutting, grinding, drilling and pressing)
  • programming the machines, the robots
  • responsible for mechanical and electrical maintenance together with your colleagues from the maintenance

Twój profil

  • you have technical studies or you have experience in production/operator related position
  • you have a strong knowledge of English
  • you have a problem solving mindset
  • you are able to work independently but also in a team
  • you are immediately available to work in 3 shifts

co możemy Ci zaoferować?

 A permanent contract as OPERATOR after a successful interim period

A nice working environment and a team with a lot of knowledge and expertise

Salary 17.30 euro/h

INTERESTED??

  • Apply now online or call us at 032065640 or email us at international.antwerpen@letswork.be

Informacje o firmie

One of the world’s leading high-tech glazing manufacturers with a large portfolio of products - for the automotive, marine, and security markets - to enable a cleaner, safer and smarter world.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Loredana Stirbu

Project Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.