strona główna / oferty pracy / Sofer C /CE

Sofer C /CE (m/x/k)

lokalizacja: Antwerpen
status: Trabalhador
branża: Przemysł i produkcja
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 12 EUR per maand (min.)
14 EUR per maand (max.)
ostatnio zmienione: 25/04/2024
referencje: 198105

opis stanowiska

  • În calitate de șofer CE vă ocupați de livrarea produselor noastre din carne
  • Descărcați mărfurile și le plasați la locul convenit.
  • Încărcați și descărcați.
  • Asigurați prelucrarea corectă a documentelor necesare (CMR)

Twój profil

  • Sunteti în posesia permisului de conducere C/CE și cod rutier 95 și aveti deja o primă experiență de muncă.
  • Sunteți prietenos cu clienții și orientat spre servicii.
  • Puteți lucra independent.
  • Întotdeauna țineti cont de siguranță și puteti face față bine diferitelor situații de trafic.

co możemy Ci zaoferować?

  • salariu corect conform baremelor
  • training la locul de munca
  •  loc de munca stabil cu posibilitatea de a obtine contract direct cu firma
  • sunteti interesati de acest loc de munca? Aplica acum!

Informacje o firmie

Clientul nostru face parte dintr-o rețea cu 7 filiale situate în Belgia, specializată în carne de porc de înaltă calitate. Procesează 420.000 de tone de carne de porc anual, o parte semnificativă din care este exportată în peste 50 de țări din întreaga lume.

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Loredana Stirbu

Project Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.