strona główna / oferty pracy / Muncitor ambalaj

Muncitor ambalaj (m/x/k)

lokalizacja: Waasland
status: Trabalhador
branża: Przemysł i produkcja
umowa: Praca tymczasowa z opcją pracy stałej
harmonogram: Pełny etat
płaca: 12.73 EUR per uur (min.)
12.73 EUR per uur (max.)
ostatnio zmienione: 20/04/2024
referencje: 198107

opis stanowiska

Sarcinile tale ca muncitor ambalaj sunt:

Ambalarea produselor mari și mici.

Urmați formularul de comandă pentru numărarea comenzilor.

Material de ambalare în pungi și/sau cutii de plastic.

Stivuire pe paleți.

Twój profil

O primă experiență în producție ca angajat de producție sau ambalaj este un mare plus.

Vorbești engleză

Munca fizică nu este o problemă pentru tine.

Te poți deplasa ușor la serviciu, compania nu este accesibilă cu mijloacele de transport în comun!

Disponibil să lucreze în timpul zilei.

co możemy Ci zaoferować?

Angajare cu normă întreagă

Program de zi.

Pentru mai multe detalii puteti suna la numarul 032065640 sau puteti trimite un CV la adresa de mail: international.antwerpen@letswork.be

Informacje o firmie

Pentru o companie de ambalare din regiunea Lokeren căutăm muncitori ambalaj care vorbesc engleza

Let's Work is accredited as a private employment agency in the Flemish and Walloon Region under the accreditation number VG. 45/BU, in the Brussels-Capital Region: 00015-405-20130404
W Let's work rozpoznajemy i doceniamy unikalne wartości każdej osoby, bez podziału na płeć czy miejsce pochodzenia. Bardzo zwracamy uwagę na stworzenie przyjaznego środowiska pracy. Skupiamy się także na rozpoznawaniu i docenianiu oraz rozwijaniu indywidualnych talentów oraz kwalifikacji naszych pracowników.

kontakt

Laura Vainer

Office Manager

wypełnij formularz, żebyśmy mogli jak najszybciej się z Tobą skontaktować.

akceptuję politykę prywatności i regulamin let’s work.

Pracuj w Let’s Work – pomagaj naszym kandydatom znaleźć wymarzoną pracę, a naszym klientom wykwalifikowanych pracowników.