home / Jobs / Sofer CE

Sofer CE (v/x/m)

locatie: Roeselare
statuut: Arbeider
domein: Transport en logistiek
contract: Interim optie vast
tijdsregeling: Dag - Voltijds
loon: /
laatst aangepast: 25/04/2024
referentie: 191455

functieomschrijving

  • sunteți responsabil pentru colectarea și livrarea ambalajelor industriale goale
  • verificati siguranța încărcăturii și vehiculul dvs. în mod regulat pentru siguranță
  • sunteți responsabil pentru curățarea și comanda regulată a camionului dumneavoastră
  • vă calculați singur ora de plecare pentru a respecta acordul cu clientul; alegi tu cel mai eficient traseu
  • la clienți respectați reglementările de siguranță și ajutați la descărcarea / încărcarea sau schimbarea remorcilor
  • cunoașteți și respectați reglementările legale cu privire la timpii de conducere și de odihnă

jouw profiel

  • aveți permis de conducere CE, card tahograf și codul 95
  • puteți comunica în Franceza sau Engleza și aveți bune abilități de comunicare
  • faceti față stresului și lucrati independent
  • sunteți orientat către client și îl ajutați acolo unde este necesar
  • sunteti flexibil, proactiv, capabil să rezolve singur problemele mici și vă adaptați cu ușurință la circumstanțe în schimbare
  • aveți grijă de siguranță, calitate si curățenie
  • aveti o atitudine pozitivă și îi respectati pe ceilalți

wat bieden wij u?

  • curse nationale - de o zi dar si internaționale de mai multe zile
  • în medie 10 - 12 ore de lucru pe zi.
  • salariu conform baremei de Belgia

Bedrijfsinformatie

O companie modernă, dinamică și de familie, care este lider de piață și creatoare de tendințe în sectorul său.

Let's Work is erkend als bureau voor private arbeidsbemiddeling in het Vlaamse en Waalse Gewest onder het erkenningsnummer VG. 45/BU, in het Brussels Hoofdstedelijk gewest: 00015-405-20130404
Bij Let's Work erkennen we de unieke waarde van elke persoon, onafhankelijk van gender of achtergrond, en zetten ons in voor een inclusieve werkomgeving. Onze focus ligt op het erkennen en waarderen van individuele talenten en kwaliteiten.

contact

Office Manager
051 74 43 06
stuur een whatsapp
international@letswork.be
Sint-Michielsstraat 34
8800 Roeselare

gelieve hierbij jouw gegevens in te vullen zodat wij je zo snel mogelijk kunnen contacteren.

ik ga akkoord met de privacy- en gebruiksvoorwaarden van let's work

spontaan solliciteren

Je hebt de passende vacature nog niet gevonden, maar je bent klaar voor een nieuw hoofdstuk? Vertel ons wie je bent en wat je zoekt. Wij contacteren je binnen de 24 uur. De next step in jouw carrière? Die begint hier.