home / Jobs / Operator linie de printat

Operator linie de printat (v/x/m)

locatie: Roeselare
statuut: Arbeider
domein: Industrie en productie
contract: Interim optie vast
tijdsregeling: 2-ploegenstelsel
loon: 14.2 EUR per uur (min.)
15.5 EUR per uur (max.)
laatst aangepast: 11/04/2024
referentie: 99966

functieomschrijving

Let's Work cauta operatori pentru linia de printat pentru o fabrica moderna, producatoare de covoare din zona Kortrijk

Sunteti responsabil pentru:

  • pregatirea, instalarea si supravegherea masinilor (pregatirea materialelor prime, inclusiv pregatirea si amestecarea culorilor, vopselelor folosite in productie)
  • aprovizionarea masinilor
  • controlul calitatii
  • intretinerea masinilor, inclusiv reparatii minore

jouw profiel

  • aveti experienta stabila in productie si sunteti dornic sa invatati lucruri noi
  • aveti afinitati tehnice
  • aveti abilitati organizatorice bune
  • nu aveti probleme cu diferentierea culorilor
  • vorbiti bine limba Engleza sau Olandeza
  • sunteti flexibil si puteti lucra in toate schimburile
  • invatati repede si va adaptati usor la locul de munca

wat bieden wij u?

  • se ofera un job variat, stabil, cu optiunea de contract direct cu angajatorul dupa perioada de interim
  • formare la locul de munca
  • atmosfera placuta, mediu de lucru cald
  • salariu in functie de experienta + spor de tura +  bonuri de masa de 8€

Sunteti interesaț de acest job? Aplică online!

Bedrijfsinformatie

Clientul nostru este o companie belgiana specializata in productia de covoare personalizate, de inalta calitate!

Let's Work is erkend als bureau voor private arbeidsbemiddeling in het Vlaamse en Waalse Gewest onder het erkenningsnummer VG. 45/BU, in het Brussels Hoofdstedelijk gewest: 00015-405-20130404
Bij Let's Work erkennen we de unieke waarde van elke persoon, onafhankelijk van gender of achtergrond, en zetten ons in voor een inclusieve werkomgeving. Onze focus ligt op het erkennen en waarderen van individuele talenten en kwaliteiten.

contact

Office Manager
051 24 95 67
stuur een whatsapp
roeselare.food@letswork.be
Sint-Michielsstraat 36
8800 Roeselare

gelieve hierbij jouw gegevens in te vullen zodat wij je zo snel mogelijk kunnen contacteren.

ik ga akkoord met de privacy- en gebruiksvoorwaarden van let's work

spontaan solliciteren

Je hebt de passende vacature nog niet gevonden, maar je bent klaar voor een nieuw hoofdstuk? Vertel ons wie je bent en wat je zoekt. Wij contacteren je binnen de 24 uur. De next step in jouw carrière? Die begint hier.