home / Jobs / Macelar

Macelar (v/x/m)

locatie: Antwerpen
statuut: Arbeider
domein: Industrie en productie
contract: Interim optie vast
tijdsregeling: Dag - Voltijds
loon: 14 EUR per uur (min.)
15 EUR per uur (max.)
laatst aangepast: 25/04/2024
referentie: 182282

functieomschrijving

Candidatul va face parte din linia de sacrificare și va efectua diferite operațiuni de-a lungul liniei. Operațiunile se vor desfășura în abatoare pentru carne de porc, vită sau vițel.

Atribuțiile postului pot include efectuarea operațiunilor în conformitate cu diferite standarde, precum HACCP și BRC. Candidatul trebuie să poată lucra rapid și să aibă abilități de ascultare bune, astfel încât să poată urma instrucțiunile și să lucreze aplicând metoda adecvată.

jouw profiel

- experienta in transare, sacrificare carne porc, vita sau vitel

- lucrezi corect si puneti accent pe calitate

- poti lucra independent si eficient

- sunteti indemanatic in manuirea cutitului

- sunteti flexibil si va adaptati bine la munca de echipa

- sunteti ordonat pe parcursul muncii

- detineti cunostinte de baza de limba Engleza

wat bieden wij u?

salariu corect conform baremelor

- training la locul de munca

- loc de munca stabil cu posibilitatea de a obtine contract direct cu firma

Sunteti interesati de acest loc de munca?

Ne puteti timite CV-ul la international.antwerpen@letswork.be sau contacta Tel: 032065640

GSM/WhatsApp: 00(32) 474/84 42 48

Bedrijfsinformatie

Pentru departamentul de sacrificare si transare al unei firme din Meer cautam macelari allround care sa contribuie la consolidarea echipei existente.

Let's Work is erkend als bureau voor private arbeidsbemiddeling in het Vlaamse en Waalse Gewest onder het erkenningsnummer VG. 45/BU, in het Brussels Hoofdstedelijk gewest: 00015-405-20130404
Bij Let's Work erkennen we de unieke waarde van elke persoon, onafhankelijk van gender of achtergrond, en zetten ons in voor een inclusieve werkomgeving. Onze focus ligt op het erkennen en waarderen van individuele talenten en kwaliteiten.

contact

Loredana Stirbu

Project Manager

gelieve hierbij jouw gegevens in te vullen zodat wij je zo snel mogelijk kunnen contacteren.

ik ga akkoord met de privacy- en gebruiksvoorwaarden van let's work

spontaan solliciteren

Je hebt de passende vacature nog niet gevonden, maar je bent klaar voor een nieuw hoofdstuk? Vertel ons wie je bent en wat je zoekt. Wij contacteren je binnen de 24 uur. De next step in jouw carrière? Die begint hier.