home / Jobs / Instalator sanitar

Instalator sanitar (v/x/m)

locatie: Gent
statuut: Arbeider
domein: Techniek en elektriciteit
contract: Interim optie vast
tijdsregeling: Dag - Voltijds
loon: /
laatst aangepast: 20/04/2024
referentie: 245189

functieomschrijving

Cum arată ziua ta ca instalator de instalații sanitare?

  • munca ta ca instalator sanitar, atât pentru încălzire, cât și pentru apă caldă
  • instalezi dușuri, toalete, băi, chiuvete, robinete
  • Efectuați, de asemenea, lucrări pregătitoare pentru aceasta
  • Săparea și tăierea șanțurilor pentru a instala țevi și canalizări sau dotarea acestora cu structuri de suprafață
  • În calitate de instalator, depistați și reparați scurgeri sau blocaje
  • În cele din urmă, instalați și întrețineți instalațiile de încălzire și vă ocupați de alimentarea și evacuarea necesară, cum ar fi conductele de gaz și evacuarea gazelor de ardere.

jouw profiel

Cu această combinație de competențe tehnice și competențe transversale, veți fi bine pregătit pentru a începe să lucrați ca instalator:

  • puteți citi și interpreta planurile
  • aveți experiență în lucrul cu țevile de drenaj și puteți să le instalați și să le sudați corect, atât cu sisteme PVC, cât și cu sisteme Geberit
  • puteți instala și conecta corect instalații sanitare, cum ar fi toalete, dușuri, lavoare etc.
  • aveți abilitatea de a amplasa și verifica grupurile de pompare, cazanele și contoarele de gaz
  • un atestat G1 este un avantaj, deoarece vă califică pentru a lucra la instalații de gaz
  • puteți lucra în condiții de siguranță și cunoașteți normele de siguranță relevante pentru lucrările de instalații sanitare
  • putetic comunica cu usurinta in engleza sau olandeza
  • munca solicitantă din punct de vedere fizic nu vă descurajează, deoarece instalatorii trebuie să lucreze adesea în diferite poziții și să ridice unelte grele

wat bieden wij u?

La ce vă puteți aștepta pentru meseria de instalator instalații sanitare/CV?

  • După o evaluare pozitivă, veți primi un contract permanent
  • un salariu competitiv, completat cu diverse beneficii suplimentare
  • Compania oferă, de asemenea, oportunități de creștere pentru toți angajații
  • supervizorii tehnici sunt responsabili de o monitorizare și îndrumare constantă; aceștia sunt întotdeauna alături de tine dacă ai întrebări sau probleme

Bedrijfsinformatie

Clientul nostru este o companie de outsourcing care își sprijină clienții în realizarea de misiuni și proiecte tehnice. Compania are aproape 500 de angajați care sunt pregătiți în fiecare zi să își ajute clienții în continuare cu provocările lor tehnice!

Pentru a completa echipa, căutăm un instalator sanitar .

Let's Work is erkend als bureau voor private arbeidsbemiddeling in het Vlaamse en Waalse Gewest onder het erkenningsnummer VG. 45/BU, in het Brussels Hoofdstedelijk gewest: 00015-405-20130404
Bij Let's Work erkennen we de unieke waarde van elke persoon, onafhankelijk van gender of achtergrond, en zetten ons in voor een inclusieve werkomgeving. Onze focus ligt op het erkennen en waarderen van individuele talenten en kwaliteiten.

contact

Codrina Vasilache

gelieve hierbij jouw gegevens in te vullen zodat wij je zo snel mogelijk kunnen contacteren.

ik ga akkoord met de privacy- en gebruiksvoorwaarden van let's work

spontaan solliciteren

Je hebt de passende vacature nog niet gevonden, maar je bent klaar voor een nieuw hoofdstuk? Vertel ons wie je bent en wat je zoekt. Wij contacteren je binnen de 24 uur. De next step in jouw carrière? Die begint hier.