home / Jobs / Controlor de calitate (defecte auto minore)

Controlor de calitate (defecte auto minore) (v/x/m)

locatie: Knokke
statuut: Arbeider
domein: Metaal en mechanica
contract: Interim optie vast
tijdsregeling: Dag - Voltijds
loon: 15.83 EUR per uur (min.)
15.83 EUR per uur (max.)
laatst aangepast: 11/04/2024
referentie: 184085

functieomschrijving

Pentru clientul nostru situat în Zeebrugge, Let's Work caută controlori de calitate (defecte auto minore).

  • Se repara daunele minore sau defectele de șlefuire (din fabrică sau din timpul transportului)
  • Cu o mașină de șlefuit se polizează imperfecțiunile de pe vopseaua mașinilor
  • Șlefuitul se face la un nivel înalt de calitate, conform instrucțiunilor de lucru și cu mare grijă pentru produsul final
  • Mentenanță / mecanică auto  minoră

jouw profiel

  • Sunteți o persoană atenta la detalii, receptiva si dispusă să învețe lucruri noi
  • Interes pentru mașini + prima experiență în repararea mașinilor
  • Spiritul de echipa si flexibilitatea sunt esentiale
  • Aveți simțul responsabilității și căutați perfecțiunea
  • Lucrați cu grijă pentru calitate, ordine și curățenie
  • Aveti cunostinte bune de limba Engleza

wat bieden wij u?

Ce oferim?

  • Se lucreaza in program de zi/2 ture
  • Atmosfera de munca familiala
  • Se oferă șansa de a avansa în domeniul reparațiilor auto
  • Se ofera bonuri de masa in valoare de 6.70€/zi
  • Salariul incepand de la 15,83 €
  • Prima de tura: 5% în tura de dimineata și 10% în tura de dupa-amiaza
  • Se lucreaza in hala

Interesat? Aplicati acum.

Bedrijfsinformatie

Clientul nostru este un lider consacrat în industria portuară, care operează în diferite țări din întreaga lume. Acest lucru este destinat în special manipularii mărfurilor de tip roll-on/roll-off.

Let's Work is erkend als bureau voor private arbeidsbemiddeling in het Vlaamse en Waalse Gewest onder het erkenningsnummer VG. 45/BU, in het Brussels Hoofdstedelijk gewest: 00015-405-20130404
Bij Let's Work erkennen we de unieke waarde van elke persoon, onafhankelijk van gender of achtergrond, en zetten ons in voor een inclusieve werkomgeving. Onze focus ligt op het erkennen en waarderen van individuele talenten en kwaliteiten.

contact

Office Manager
051 24 95 67
stuur een whatsapp
roeselare.food@letswork.be
Sint-Michielsstraat 36
8800 Roeselare

gelieve hierbij jouw gegevens in te vullen zodat wij je zo snel mogelijk kunnen contacteren.

ik ga akkoord met de privacy- en gebruiksvoorwaarden van let's work

spontaan solliciteren

Je hebt de passende vacature nog niet gevonden, maar je bent klaar voor een nieuw hoofdstuk? Vertel ons wie je bent en wat je zoekt. Wij contacteren je binnen de 24 uur. De next step in jouw carrière? Die begint hier.