home / jobs / Cofrajist
back to overview

Cofrajist

location: Roeselare
statute: Worker
domain: Construction and timber
contract: Interim job with fixed work option
schedule: Full-time
salary: 16 EUR per uur (min.)
17 EUR per uur (max.)
last modified: 29/06/2022
reference: 162463

function description

Descrierea postului:

  • Puteti citi un plan tehnic
  • Lemnarea cofrajelor traditionale, montarea si asamblare acestora
  • Amplasarea cofrajelor prefabricate
  • Turnarea si armarea betonului
  • Constructia conductelor de canalizare
  • Instalarea sistemelor de cofrage (Per si Doka)

your profile

Profil:

▪ Studii in domeniul constructiilor sau echivalent prin experienta

▪ Certificat VCA este un plus

▪ Atentie la siguranta

▪ Raportati orice problema sefului de echipa

▪ Raportati imediat incidente, accidente de munca si situatii nesigure

▪ Purtarea echipamentului de protectie

what can we offer you?

Ce va oferim?

▪ Salariu motivant in functie de cunostinte si experienta - incepand cu 16,40 euro brut/ora

▪ Alte beneficii: bonuri de masa, mobilitate, echipament necesar

Interesat? Aplicati acum online!

Company information

Pentru o firma de constructii din Belgia suntem in cautarea de cofrajisti. Firma se ocupa cu renovarea cladirilor publice, rezidentiale, comerciale, birouri si lucrari de infrastructura.

Santierele se afla in mai multe regiuni ale Belgiei sau in Nordul Frantei.

contact

Codrina Vasilache

Recruiter

please fill in the form so we can contact you as fast as possible.

i agree to the privacy and terms and conditions of let's work.

Apply now spontaneously and together we will look for your dream job. Natibus et optae et hillabo rehenihic te simu. Natibus et optae et hillabo rehenihic te simu. Natibus et optae et hillabo rehenihic te simu.